ЧОГО ВЧИТЬ COVID-19 (дезінфікуючі засоби Glutoclean)

Гігієна - подруга здоров'я.

Латинське прислів'я

Сітуація з пандемією COVID-19 змусила по-новому поглянути на проблему гігієни. Коли людина, здавалося б, підпорядкувала собі природу, розвинувся смертоносний вірус, впоратися з яким не під силу навіть самим прогресивним умам.

Як запобігти поширенню коронавируса і не тільки його, а й інших небезпечних впливів ззовні на здоров'я людей?

Одним з найважливіших профілактичних заходів вважається дотримання найпростіших правил гігієни.

Поняття «гігієна» з'явилася давно і прийшло з народної медицини. Життя з старих часів не відрізнялося благополуччям. Чим нижче був рівень побуту, тим гірше було з чистотою. Через це епідемії слідували одна за другою, забираючи безліч життів. Складно повірити, але в середні століття в Парижі помиї виливали на вулицю і тільки в 17 столітті з цим стали боротися. Умивальники, мило і рушник отримали популярність лише в 18 столітті, хоча постільна та нижня білизна ще продовжували залишатися рідкістю. У 16 столітті стало зрозуміло, що кожній людині потрібно мати індивідуальний посуд, а приймати їжу варто не брудними руками, а за допомогою столових приладів. У 17 столітті в ужиток увійшли віделки. Вже тоді стало зрозуміло, що хворобу можна не тільки лікувати, але і попередити.

Людство стрімко розвивалося і виробляло основні правила гігієни. Тепер навіть маленькі діти в знають, що потрібно ретельно мити руки і предмети загального користування. Епідемії стали траплятися рідше і, здавалося б, зовсім зійшли нанівець. Але при видимій чистоті все ж залишаються непомітні оку брудні ділянки.

Як часто ми дезінфікуємо або хоча б протираємо смартфон? Вчені Манчестерського університету дійшли висновку, що мобільний телефон набагато брудніше унітазу в громадському туалеті. Люди дбайливо змінюють на дорогих іграшках модні чохли, прикрашають їх стразами і кумедними наклейками, але ігнорують потребу хоча б зрідка протирати екранне скло. Дивно, але на телефоні осідає у 5 разів більше шкідливих мікробів, ніж на обідку унітазу: від сальмонели і кишкової палички до стафілокока і стрептокока. Знищити їх можна за допомогою антисептика. Досить нанести дезінфікуючий спрей Glutoclean на серветку і ретельно протерти нею смартфон.

Те ж стосується і клавіатури комп'ютера. Коли в останній раз її мили? І не очищали від видимого бруду і пилу, а знезаражували. Зробіть це прямо зараз і регулярно повторюйте.

Чи давно ви в останній раз дезінфікували або мили ручки вхідних дверей? А міжкімнатних дверей і санвузла? Протягом дня ми хапаємося за неймовірну кількість дверних ручок, а потім торкаємося обличчя. Уявіть, скільки людей (в тому числі й хворих) незримо помацали вас.

Більшості з нас подобається купувати взуття. На підошвах ми приносимо додому або в офіс бруд з вулиці. У кращому випадку залишаємо туфлі в передпокої, але точно не миємо. Аргумент про те, що в європейських країнах і в Америці не прийнято знімати вуличне взуття, вже застарів. Після ситуації з коронавірусів і в Європі, і в США люди стали не тільки протирати її, а й ретельно дезінфікувати.

Чим прийнято мити підлогу, просто водою? В цьому випадку бруд тільки развозится по квартирі. Рекомендуємо додавати дезінфікуючий очищувач з активним хлором. Всього ковпачок на відро, і приміщення знезаражено.

Перемістимося у санвузол. Придивімося до швів біля раковини чи ванни. Оглянемо стики в душовій кабінці і побачимо темний наліт і чорні плями. Це цвіль. Вона любить теплі вологі приміщення і від неї складно позбутися. Потемнілі шви не тільки не естетично виглядають, але і викликають серйозні хвороби. Цвіль послаблює імунітет людини і робить її вразливою до алергії і серйозних легеневих захворювань. Запобігти появі цвілі допоможе ретельна дезінфекція взаємодіючих з водою поверхонь санвузла за допомогою видаляча плісняви з хлором, без хлору або очищувача гідромасажних систем. Просто виберіть відповідний засіб і дійте.

«Ну, на кухні-то у мене повний порядок», - скажете ви. Віримо. Але давайте перевіримо. Ось білий холодильник, наповнений привабливими упаковками і немитими овочами та фруктами. Там же знаходиться вже готова їжа. Як часто ви миєте холодильник? Не забувайте робити це за допомогою спеціального дезінфіцірущего очищувача для холодильника.

Не забувайте про потемнілих швах у раковини і про саму раковині. Особливо, якщо у вас є подрібнювач відходів (діспоузер). Дезінфікуючий очищувач для кухні ще усуне і неприємний запах.

Не варто залишати без уваги і обробну дошку. На ній після приготування їжі залишається неймовірну кількість небезпечних мікробів, здатних викликати харчове отруєння. Про це свідчать дослідження Пітера Снайдера. Американський вчений рекомендує ретельно мити і знезаражувати обробну поверхню.

Майже в кожній родині живуть домашні улюбленці. Господарі їх обіймають, цілують, водять на прогулянку і навіть кладуть із собою в ліжко. Адже вони такі милі, з ними спокійно і тепло. Але якщо людина залишає вуличне взуття і одяг в передпокої, то тварина тягне бруд за собою. Як часто ви знезаражують собачий килимок або котячий будиночок, улюблені іграшки і посуд домашнього вихованця? Адже встановлено, що вони можуть стати причиною передачі людині небезпечних захворювань.


Давайте прислухаємося до життєвої і актуальної в нинішніх умовах поради письменника-гумориста Станіслава Єжи Леца: «Все в руках людини! Тому мийте їх частіше! » І не тільки їх. Робіть це ретельно і з розумом, використовуйте безпечні дезінфікуючі засоби ТМ GLUTOCLEAN і живіть довго і щасливо. А магазин glutoclean.ua  допоможе вам в цьому.