Глютоклін і Covid-2019 Коронавірус

Сьогодні по всьому світу бушує Covid - 2019, через що лідери всіх країн закликають людей до того, щоб вони дотримувалися заходи особистої гігієни. Дуже важливо приділяти увагу дезінфекції житлових і офісних приміщень і навіть мобільних пристроїв, якими ви користуєтеся.

Заходи для боротьби з коронавірус

Компанія PUFAS почула заклик до боротьби з пандемією, тому готова запропонувати професійну побутову хімію ТМ GLUTOCLEAN, яка допоможе в боротьбі з вірусом.

1) Дезінфікуючий спрей. Засіб здатне знищити до 99% будь-яких бактерій і вірусів, в тому числі і Ковід. Спрей можна використовувати для рук, дверних ручок, мобільних пристроїв, а також для будь-яких поверхонь. Засіб абсолютно безпечно для людини.

Дуже важливо, щоб ви розуміли - Коронавірус передається і контактним способом теж. Це означає, що необхідно не тільки дотримуватися заходів особистої гігієни, але також регулярно проводити дезінфекцію в будинку або на робочому місці. Продукція ТМ Glutoclean відмінно підходить для цих цілей.

2) Дезінфікуючий очисник для холодильника 750 мл. Засіб можна використовувати не тільки для холодильника, але також і для інших поверхонь, які могли б контактувати з харчовими продуктами. Очищувач дозволяє знищити бактерії, що збільшує тривалість свіжості продуктів.

Але важливо дезінфікувати не тільки техніку, з якою ви постійно взаємодієте, але також підлогу у вашому будинку або на робочому місці. Для цього є кошти ТМ Glutcolean, які підходять для будь-якого підлогового покриття.

Проти грибка

Зараз бушує Ковід 2019, але не варто забувати і про інші проблеми, з якими ви можете зіткнутися будинку. Все-таки цвіль і грибок теж небезпечні для людини. Засоби ТМ GLUTOCLEAN допоможуть позбавити від цієї зарази.

3) Удалітель цвілі з хлором. Засіб дозволяє видалити небезпечні грибки і цвіль у ванних кімнатах і кухнях. Дуже важливо! Засіб має відбілюючий ефект.

4) Удалітель цвілі без хлору. Якщо потрібно обробити спальні або дитячі, то варто використовувати цей засіб.

Два види удалителей можна додавати в розчини, коли ви забираєте кімнати в будинку або в офісі.

5) Очисник гідромасажних систем. Засіб відмінно підійде для тих, кому необхідно продезінфікувати системи водопостачання. Очищувач знищує все грибки і бактерії, які оселилися в системі водопостачання. Крім цього, засіб дозволяє позбутися від появи неприємних запахів. Воно усуває залишки мила і жирових відкладень.

Тепер ви знаєте, що потрібно робити для захисту себе і близьких від коронавірусів.