Glutoclean: інструкція зі швидкого прибирання

Мій дім – моя фортеця

За останні кілька років пандемія коронавірусу дуже змінила наше життя: ми стали більше часу проводити вдома. З одного боку, нарешті можна приділити увагу сім'ї та близьким. З іншого, – подібний режим стомлює: щодня одне й те саме.

Багато хто з нас стали частіше мити не тільки руки, а й робити збирання. Чи це нормально? Чи це перші ознаки ДКР – нав'язливих думок та дій? Фахівці кажуть, що будь-які дії, що дуже часто повторюються, свідчать про підвищену тривогу. Glutoclean не тільки знає, як боротися з брудом, але й надає швидку психологічну допомогу.

Ваші турботи Glutoclean бере на себе

Пропонуємо сконцентруватися на хорошому. Це допоможе впоратися із тривожністю. Незабаром новорічні свята. Довгі канікули реально зробити цікавими і без далеких подорожей й людних заходів. Під келих-другий ароматного глінтвейну можна дивитися добрі різдвяні фільми, грати в настільні ігри та вести щиросердечні бесіди. Запрошувати до себе друзів та ходити в гості.

Але для цього потрібно навести лад удома, – скажете ви. А це Glutoclean бере на себе!

Вигідна пропозиція від Glutoclean

Що в першу чергу впадає в око в будь-якому житлі? Звичайно ж підлога. Не всім подобаються домашні капці, багато хто воліє ходити босоніж. Але як неприємно наступати на крихти та інше дрібне сміття! Наступні на черзі дзеркала та дзеркальні поверхні. Це справжні зрадники: вони начебто спеціально збирають на себе всі бризки та відбитки пальців. Знахідка для будь-якого детектива, але не для господарів будинку. Тьмяна та забруднена сантехніка викликає гидливість. А кухонна плита з кіптявою та слідами жиру може відбити навіть дуже сильний апетит.

Якщо використовувати тільки воду та ганчірку, то прибирання буде повільним та трудомістким: доведеться відтирати забруднення й додавати фізичну силу. Та й не кожна побутова хімія здатна впоратися з брудом без шкоди здоров'ю та майну. Найчастіше чим ефективніший засіб, тим він агресивніший.

Засоби Glutoclean безпечні та дбайливо справляються з будь-яким безладом. Достатньо нанести їх на забруднену поверхню, залишити для дії на кілька хвилин, а потім ретельно змити водою та протерти насухо. Збирання без зусиль! - ось наш девіз!. За допомогою Glutoclean ваш будинок оновлюється, знезаражується, сяє та пахне чистотою.

Ми пропонуємо Набір для швидкого вбирання. Він призначений для всіх помітних поверхонь:

  • підлоги;
  • дзеркал;
  • кухонної плити;
  • раковин;
  • сантехніки.

5 універсальних засобів для відчуття чистоти

Набір для швидкого вбирання забезпечить не лише поверхневу чистоту. Оброблені засобами Glutoclean поверхні не просто сяють, вони також набувають брудо- та водовідштовхувальних ефектів. Завдяки Glutoclean ви зможете прибиратися вдома рідше.

До набору для швидкого прибирання входять:

  • Glutoclean Очисник підлог 3 в 1 Концентрат (1 л) - економний універсальний засіб, призначений для очищення та дезінфекції всіх видів підлог та поверхонь, що миються.

  • Glutoclean Знежирювач для кухні (500 мл) – допоможе очистити будь-які кухонні поверхні не тільки від бруду, але також від жиру та кіптяви. Без проблем видалить навіть застарілий і важкий наліт.
  • Glutoclean Очисник скла та дзеркал (500 мл) – очистить будь-які скляні та дзеркальні поверхні: вікна, дзеркала, вітрини, двері, а також окуляри, гаджети та лінзи фотоапаратури. Не залишає плям та смуг, створює протизапотівне покриття.
  • Glutoclean Очисник сантехніки (500 мл) – цей гель ефективно знищує вапняні відкладення, бруд, іржу та шкідливі бактерії, дарує блиск та сяйво.
  • Glutoclean MagiX Поліруючий очисник (300 г) – ексклюзивний і абсолютно новий засіб, призначений для очищення та полірування металевих та керамічних поверхонь. Паста створює водо- та бруднепроникний захисний шар. Дбайливо очищує прикраси.

Шустрік поспішає на допомогу

Не випадково емблемою Набору для швидкого прибирання від Glutoclean став Шустрік – маленький працьовитий чоловічок із рукою-щіткою. Він радісно поспішає до кожного будинку, щоб допомогти навести лад.

Але у нього є одна обов'язкова умова: ви купуєте наш Набір – Шустрік робить для вас експрес-прибирання за 2 години. Він наповнить ваше житло чистотою, блиском та свіжістю. А також навчить, як правильно користуватися засобами Glutoclean з набору для швидкого прибирання та пояснить їх переваги перед іншими засобами побутової хімії.

І звичайно ж Шустрік прийде не з порожніми руками, а з ароматним подарунком – освіжувачем повітря із запахом лайма чи полуниці.

Швидке прибирання з Glutoclean – чисто, зручно, надовго!