Glutoclean Очисник автомобильних дисків (750 мл)

Новинка
4676
В наявності
443 грн
100
1 2 3 4 5

Безкислотний спеціальний очищувач. Видаляє самостійно і швидко стійкі забруднення, наприклад: наліт від гальмівних колодок, мастило, плями від гуми та інші дорожні забруднення. Діє дуже ефективно навіть при низьких температурах. Спеціальна гелеоподібна формула забезпечує оптимальне зчеплення з поверхнею. Оптичний індикатор впливу (фіолетовий забарвлення) демонструє процес очищення.

Галузь застосування:

Підходить для всіх лакованих, анодованих, легкосплавних і сталевих дисків, також для глянцевої, хромованих і полірованих дисків (попередньо зробити пробу на поверхні, див. "Рекомендації").

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% фосфонати, неіонні тензіди, амфотерні тензіди, аддитиви, pH-показник: 6,5

Спосіб застосування:

Засіб розпорошити рясно з невеликої відстані на холодні диски, залишити для впливу на 3-5 хвилин, потім змити сильним струменем води або помити авто на автоматичній мийці. Очищення при необхідності можна посилити м'якою губкою або щіткою для дисків.

Рекомендації:

Не застосовувати на відкритому сонці, на гарячих дисках та не давати висохнути. На незахищених металевих або глянцевих дисках попередньо зробити пробу на непомітному місці для перевірки придатності.

Заходи безпеки:

Не повинен потрапляти до рук дітей. Шкідливо при ковтанні. Викликає серйозне роздратування очей. Може викликати алергічну шкірну реакцію. Зберігати в недоступному для дітей місці. Уникати вдихання розпилюванної рідини. Користуватися захисними рукавичками / засобами захисту очей. При ковтанні: при поганому самопочутті звернутися до лікаря. Прополоскати рот. Зняти забруднений одяг і випрати його перед повторним використанням. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: Обережно промити очі водою протягом декількох хвилин. Зняти контактні лінзи, якщо ви користуєтеся ними і якщо це легко зробити. Продовжити промивання очей. При подразненні очей звернутися до лікаря. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ: Промити великою кількістю води.Прі подразненні шкіри або появі висипу: звернутися до лікаря. Утилізація залишків вмісту / тари згідно місцевих приписів.

Зберігання:

Термін придатності: мінімум 5 років з дня виробництва.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж