Glutoclean Очисник для пам'ятників та надгробків (750 мл)

Новинка
4230
334 грн
70
1 2 3 4 5

Короткий опис

Готовий до застосування, високоактивний очисник. Для інтенcівного і ґрунтовного очищення від сильних забруднень, темних і зелених нальотів, відкладень, а також плям, що виникли від рослин або листя. Впливає швидко і тут же видно ефект.

Готовий до застосування, високоактивний очисник. Для інтенсивного очищення від сильних забруднень, темних і зелених нальотів, відкладень, а також плям, що виникли від рослин або листя. Впливає швидко, ефект видно відразу.

Область застосування:

Надгробні плити, огорожі з каменю, сходи з каменю, кам'яна кладка, тротуарна плитка, пам'ятники, скульптури, кам'яні фонтани, а також всі натуральні і бетонні камені в відкритому просторі.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% розчин гіпохлориту натрію На 100 г: 4,9 г гіпохлориту натрію

Витрата: залежно від поглинання поверхні на 7-8 м²

Спосіб застосування:

Уражені поверхні нічим попередньо не обробляти. Насичено, шляхом зрошення, нанести продукт на всю поверхню з відстані прибл. 5-10 см. На 15 хвилин залишити для впливу. Потім потерти щіткою або губкою і в завершенні промити великою кількістю води.

Особливі вказівки:

Додаткова інформація:
Перед застосуванням на непомітній ділянці перевірити поверхню на чутливість до продукту. Не наносити на рослини, текстиль і метал. Перед застосуванням захистити шкіру, одяг і навколишні предмети від попадання небажаних бризок. Продукт діє відбілюючи!
Продукт зберігати і транспортувати в прохолодному, затемненому місці у вертикальному положенні.

Рекомендації:

Для захисту цінних поверхонь з каменю від плям і глибокого проникнення забруднень, рекомендуємо обробити поверхню Glutoclean Пропиткою для мармуру і граніту.
При контакті з кислотами виділяє токсичний газ. Продукт містить гіпохлорит натрію. Не застосовувати разом з іншими продуктами, так як може виділитися небезпечний газ (хлор).

Заходи безпеки:

Їдкий для шкіри, при потраплянні в очі може завдати серйозної шкоди. Отруйний для водних організмів.
У разі необхідності викликати лікаря, приготувати упаковку і етикетку з маркуванням. Не повинен потрапляти в руки дітей. Аерозоль не вдихати. При попаданні на шкіру (або волосся): забруднений продуктом одяг зняти, шкіру промити водою. При попаданні в очі: кілька хвилин ретельно промивати водою. При наявності лінз, по-можливості їх зняти і продовжити прошмивання. При нездужанні одразу звернутися до лікаря. Зберігати щільно закритим. Утилізація згідно місцевих приписів.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж