Glutoclean Очисник для плитки і натурального каменю - кислотний (1 л)

3197
В наявності
255 грн
100
1 2 3 4 5

Короткий опис

Концентрат для ефективного видалення сильних забруднень, вапняних і урінових нальотів, легкого цементного нальоту та іржі на поверхнях, стійких до впливу кислот.

Для всіх поверхонь стійких до впливу кислот всередині і зовні приміщень. Для облицювальної плитки, фасадного клінкеру, шиферу, керамічних плит для підлоги, плитки з натурального каменю, різних сортів граніту, кварциту, базальту, хрому, високоякісної сталі і скла. Застосовуеться у всіх сантехнічних вузлах і приміщеннях з високою вологістю, туалетах, басейнах, терасах і балконах.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіоногенні поверхнево-активні речовини, неорганічна кислота, 5 - 15% органічна кислота

Спосіб застосування:

Залежно від ступеня забруднення нанести Очисник в нерозведеному вигляді або розведеним в пропорції до 1:10 на змочену поверхню. Розподілити шваброю або щіткою і ненадовго залишите для впливу. Уникати висихання очисника на поверхні. Відсталі шари бруду потерти щіткою і зібрати губкою або ганчіркою. Після цього поверхню добре вимити великою кількістю води.

До уваги:

Перед застосуванням завжди проводити пробу на сумісність на непомітній ділянці. Поверхня перед застосуванням, особливо шви між облицювальною плиткою, добре зволожити.
Примикаючі поверхні перед застосуванням закрити і бризки, що потрапили відразу ж змити водою.
Натуральні каміні що містять вапно такі як, наприклад, мармур, вапняк-черепашник є нестійкими до дії кислот. Застосування очисника на таких поверхнях може привести до їх пошкодження.
Дотримуватися обережності при використанні на поверхнях з граніту. Обов'язково провести попередній тест!

Заходи безпеки:

Подразнює очі, дихальні шляхи та шкіру. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Випари не вдихати. Уникати контакту з очима та шкірою. При попаданні в очі відразу промити великою кількістю води і проконсультуватися у лікаря. При роботі одягати захисні рукавички. При ковтанні відразу звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку.

Зберігання:

Термін зберігання мін. 60 міс. з дня виготовлення

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  • Самовивіз в офісі в Києві.

Також є такі способи оплати:

  • готівкою при отриманні
  • оплата на карту ПриватБанк
  • автоматична оплата на карту Visa / Mastercard
  • накладений платіж