Glutoclean Очисник для труб гранулят (600 г)

4675
В наявності
315 грн
0 відгуків

Короткий опис

Ефективний очищувач каналізаційних стоків, шляхом розчинення та розкладання сильних забруднень. Діє самостійно і за короткий час розкладає такі засмічення в трубах як волосся, залишки їжі, паперу і мильних засобів, вату, масляні та жирні нашарування. Регулярне застосування запобігає подальше засмічення й утворення запахів. Утворений парниковий ефект може також послужити розморожування замерзлих труб.

Галузь застосування:

Для всіх стічних систем і трубопроводів в кухнях, ванних кімнатах, напр. у раковині, душовій кабіні, ванні, унітазі шляхом розчинення і розкладання сильних забруднень. Діє самостійно і за короткий час розкладає такі засмічення в трубах, як волосся, залишки їжі, паперу і мильних засобів, вату, масляні та жирні нашарування. Регулярне застосування запобігає подальше засмічення й утворення запахів. Утворений парниковий ефект може також слугувати для розморожування замерзлих труб.

Технічні дані:

Сировинна основа: гідроксид натрію

Застосування:

При засміченому стоці видалити воду, насипати в отвір пів ковпачка грануляту і налити половину склянки холодної води (обережно, можливе утворення бризок). Після впливу, прим. через 30 хвилин, ретельно промити холодною водою. При сильно забитих трубах повторити процес очищення не збільшуючи кількість очищувача. Для запобігання появи неприємного запаху, рекомендується раз на тиждень насипати ¼ ковпачка в стік і заливати пів склянки води.

До уваги:

Продукт вступаючи в активну реакцію з водою, утворює тепло. Ніколи не додавати воду в упаковку. Не насипати за одну обробку більше зазначеної кількості, це може привести до зміни форми пластмасових труб або ущільнень. Не використовувати для зберігання алюмінієві ємності. Не застосовувати для цинкових труб. Ємності після застосування щільно закривати.

Правила техніки безпеки:

При контакті з водою виникають займисті гази. Може бути корозійним по відношенню до металів. Викликає серйозні опіки шкіри та пошкодження очей. Якщо необхідна рекомендація лікаря: мати при собі упаковку продукту і маркувальний знак. Не повинно потрапляти в руки дітей. Перед застосуванням прочитати вказівки на етикетці. Захищати від вогкості.

ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ (або волосся): Негайно зняти увесь забруднений одяг, шкіру промити водою / під душем. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: обережно кілька хвилин промивати водою. Якщо Ви користуєтеся контактними лінзами, по-можливісті: зняти їх і продовжити промивання очей. Проконсультуватися з лікарем. Користуватися захисними рукавичками / засобами захисту очей Зберігати під замком. Утилізація залишків вмісту / тари згідно місцевих приписів. Продукт містить гідроксид натрію.

Зберігання:

Зберігати в сухому і прохолодному місці. Термін придатності: мінімум 36 міс. з дня виготовлення.

Відгуки для: Glutoclean Очисник для труб гранулят (600 г)
Увійдіть щоб залишити відгук.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж