Glutoclean Очисник підлог 3 в 1 Концентрат (1 л)

Новинка
-15%
4848
В наявності
243 грн
286 грн
100
1 2 3 4 5

Короткий опис

Очищує, доглядає та дезінфікує підлогу одночасно. Усуває бактерії, мікроби, віруси, збудники хвороб та видаляє забруднення. Зменшує ризики зараження

Галузь застосування:

Особливо добре застосовувати для підлог та інших великих поверхонь з каменю, кераміки, ламінату, ПВХ й вінілу, які повинні утримувати в гігієнічній чистоті. Для всіх поверхонь що миються у ванних кімнатах, туалетах, кухнях, вітальнях, спальнях та дитячих кімнатах. Також для приміщень для утримання домашніх тварин.

Технічні дані:

  •     Сировинна основа: <5% неіонні тензіди, <5% катіонні тензіди, ароматизатори
  •     Показник pH: 7,5
  •     Витрата: 75 мл розчину на 1 м².
  •     У 100 г розчину міститься 1 г четвертинних сполук амонію, бензил-С12-16-алікілдіметіл, хлориди.

Спосіб застосування:

100 мл концентрату додати у відро з теплою водою (5 літрів) та добре розмішати. Нанести на поверхню шваброю або ганчіркою й рівномірно розподілити. Залишити на короткий час для впливу, потім протерти поверхню віджатою ганчіркою, збираючи розчинені забруднення. У разі сильних забруднень продукт використовувати в нерозведеному вигляді, після нанесення також залишити на короткий час для впливу і потім протерти як зазвичай.

Рекомендації:

Ламінат обробляти тільки злегка вологою ганчіркою.

Заходи безпеки:

Викликає подразнення шкіри. Викликає серйозне роздратування очей.  При довгостроковому впливі, небезпечний для водних організмів. Якщо буде потрібно консультація лікаря, підготуйте упаковку або етикетку з маркуванням. Зберігати в недоступному для дітей місці. Користуватися захисними рукавичками / захисними окулярами. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: обережно протягом декількох хвилин промивати водою.Якщо Ви користуєтеся контактними лінзами, зніміть їх по можливості. Продовжити промивання очей. Якщо подразнення очей триває: звернутися до лікаря. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ: промити великою кількістю води. При подразненні шкіри: звернуться до лікаря. Не викидати в навколишнє середовище. Утилізація залишків вмісту / тари згідно місцевих приписів.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  • Самовивіз в офісі в Києві.

Також є такі способи оплати:

  • готівкою при отриманні
  • оплата на карту ПриватБанк
  • автоматична оплата на карту Visa / Mastercard
  • накладений платіж