Glutoclean Пропитка для каменю (1 л)

3200
В наявності
835 грн
100
1 2 3 4 5

Короткий опис

Пропитка, що забезпечує довгостроковий захист каменю. Утворює стійкий до води, забруднень і УФ-променів захисний шар з шовковистим блиском, полегшує наступні очищення і догляд.

На тривалий час зберігає зовнішній вигляд, колір і структуру каменю. Захисний шар не жовтіє.

Область застосування:

Для всіх, вбираючих поверхонь з натурального і штучного каменю, таких, як наприклад: шлакобетон, бетон що миється, шифер, мармур, піщаник, Terrazzo, порфір, бетон і т.п. всередині та зовні приміщень.
Для обробки підлог, сходів, терас, балконів і підвіконь.

Технічні дані:

Сировинна основа: Розчинник нафта (алкіл)

Витрата: 15-20 м2

Спосіб застосування:

Застосовувати тільки на сухих поверхнях. Поверхню попередньо очистити.
Тонким, рівномірним шаром нанести пропитку в нерозбавленому вигляді валиком або пензлем. Уникати утворення калюж. На поверхні не повинні залишатися смуги. Час висихання становить 2 години. Під час висихання по поверхні не можна ходити. Поверхню після обробки необхідно на 2 дні захистити від впливу вологи.

Особливі вказівки:

Утворені після висихання білі плями вказують на наявність вологи в камені. Такі поверхні повинні бути захищені від впливу вологи з ґрунту. При великій площі оброблюваної поверхні, обробку проводити на невеликих ділянках поверхні по черзі. Скло та інші, чутливі до розчинників, поверхні захистити. Не застосовувати при температурі нижче 12 ° C.
Пропитка може застосовуватися тільки на вбираючих основах.

Заходи безпеки:

Горючий: небезпечний для водних мікроорганізмів, при попаданні у водойми може призвести до тривалого екологічного забруднення. Небезпечно для здоров'я: при ковтанні може викликати пошкодження легенів. Частий контакт може викликати сухість і розтріскування шкіри. Пари не вдихати, можуть викликати сонливість і запаморочення. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Не допускати потрапляння в каналізацію або стічні води. У разі ковтання не викликати блювоту, а відразу звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж