Glutoclean Засіб для очистки та догляду за паркетом (1 л)

3205
В наявності
255 грн
100
1 2 3 4 5

Короткий опис

Концентрат для очищення та догляду за паркетом. За один прийом легко видаляється бруд, жирові і присохлі забруднення і одночасно освіжається вид основи.

Концентрат для очистки та догляду за паркетом. За один прийом легко видаляється бруд, жирові і присохлі забруднення і одночасно освіжається вигляд паркету. Таким чином цінні паркетні і дерев'яні підлоги надовго зберігаються і захищаються від ознак зношування таких, як наприклад: посіріння, потемніння і вицвітання.

Область застосування:

Для всіх оброблених маслом, воском паркетних і дерев'яних підлог.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% аніонні поверхнево-активні речовини, фосфати. Крім того: ароматизатори, метілхлорізотіазолінон, метілізотіазолінон

Спосіб застосування:

50 мл засобу додати в 10 л теплої води і добре розмішати. Поверхню протерти вологою, добре віджатою ганчіркою і дати висохнути. Промивати поверхню після цього не потрібно. Під час висихання по поверхні не ходити.

Продукт придатний для використання в миючих пилососах. Дозувати засіб в цьому випадку обов'язково за вказівками в інструкції по застосуванню пилососа. Стандартне дозування може призвести до підвищеного піноутворення.

Особливі вказівки:

Паркетні покриття чутливі до дії вологи. Тому поверхню не слід сильно зволожувати. Довгий вплив вологи може привести до розбухання і подальшого прогину паркету. Тому завжди витирати поверхню тільки добре віджатою ганчіркою і уникати утворення калюж.

Заходи безпеки:

Зберігати в місцях недоступних для дітей.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

 

 

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  • Самовивіз в офісі в Києві.

Також є такі способи оплати:

  • готівкою при отриманні
  • оплата на карту ПриватБанк
  • автоматична оплата на карту Visa / Mastercard
  • накладений платіж