Glutoclean Засіб для очистки та догляду за паркетом (1 л)

-20%
3205
В наявності
297 грн
371 грн
0 відгуків

Короткий опис

Концентрат для очищення та догляду за паркетом. За один прийом легко видаляється бруд, жирові і присохлі забруднення і одночасно освіжається вид основи.

Концентрат для очистки та догляду за паркетом. За один прийом легко видаляється бруд, жирові і присохлі забруднення і одночасно освіжається вигляд паркету. Таким чином цінні паркетні і дерев'яні підлоги надовго зберігаються і захищаються від ознак зношування таких, як наприклад: посіріння, потемніння і вицвітання.

Область застосування:

Для всіх оброблених маслом, воском паркетних і дерев'яних підлог.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% аніонні поверхнево-активні речовини, фосфати. Крім того: ароматизатори, метілхлорізотіазолінон, метілізотіазолінон

Спосіб застосування:

50 мл засобу додати в 10 л теплої води і добре розмішати. Поверхню протерти вологою, добре віджатою ганчіркою і дати висохнути. Промивати поверхню після цього не потрібно. Під час висихання по поверхні не ходити.

Продукт придатний для використання в миючих пилососах. Дозувати засіб в цьому випадку обов'язково за вказівками в інструкції по застосуванню пилососа. Стандартне дозування може призвести до підвищеного піноутворення.

Особливі вказівки:

Паркетні покриття чутливі до дії вологи. Тому поверхню не слід сильно зволожувати. Довгий вплив вологи може привести до розбухання і подальшого прогину паркету. Тому завжди витирати поверхню тільки добре віджатою ганчіркою і уникати утворення калюж.

Заходи безпеки:

Зберігати в місцях недоступних для дітей.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

 

 

Відгуки для: Glutoclean Засіб для очистки та догляду за паркетом (1 л)
Увійдіть щоб залишити відгук.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж