Glutoclean Засіб для видалення цементних нальотів (1 л)

3196
В наявності
377 грн
0 відгуків

Короткий опис

Glutoclean Засіб для видалення цементу високоефективний концентрат, видаляє швидко і безпроблемно вапняні і нітратні нальоти і залишки будівельного розчину, вицвіти і неорганічні забруднення. Для поверхонь, стійких до впливу кислот.

Область застосування:

Glutoclean Засіб для видалення цементу ідеально для завершального очищення будівельного майданчика. Для застосування на всіх поверхнях, стійких до впливу кислот, таких як: керамічна облицювальна плитка на стінах і підлогах, фасадна плитка, плитка з натурального каменю, цегляні, глиняні і котто покриття, шифер, кварцит і також натуральний камінь без вмісту вапна, такого як граніт.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіоногенні поверхнево-активні речовини, фосфати
5 - 15% неорганічна кислота,
Крім того: ароматизатор, лімонел
Містить соляну кислоту

Спосіб застосування:

Забруднені поверхні слід попередньо змочувати. Залежно від ступеня забруднення нанести Засіб в нерозведеному вигляді або розведеним з водою у співвідношенні до 1:10. Розподілити шваброю або губкою і залишити для впливу на короткий час. При цьому обробляти невеликі ділянки поверхні і уникати висихання засобу. Залишки бруду та засобу зібрати губкою або ганчіркою і добре вимити великою кількістю води.

Особливі вказівки:

Перед застосуванням перевіряти на сумісність з поверхнею. Поверхню перед застосуванням, особливо шви облицювальної плитки, добре зволожувати. Примикаючі поверхні перед застосуванням закрити, а бризки, що потрапили відразу ж змити водою. Уникати потрапляння Засобу на метали, емаль або хромовані поверхні.
Натуральні камені, що містять вапно, такі як мармур, вапняк-черепашник, є нестійкими до дії кислот. Застосування Засобу на таких поверхнях може призвести до їх незворотних ушкоджень.
Дотримуватися обережності при використанні на різних гранітах. Обов'язково провести попередній тест!

Заходи безпеки:

Подразнює очі, дихальні шляхи і шкіру. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Пари не вдихати. Уникати контакту з очима та шкірою. При попаданні в очі відразу промити великою кількістю води і проконсультуватися у лікаря. При роботі одягати захисні рукавички. При ковтанні відразу звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

Відгуки для: Glutoclean Засіб для видалення цементних нальотів (1 л)
Увійдіть щоб залишити відгук.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж
Pufas Cement-Ex (Пуфас Видаляч цементних нальотів) (1 л)

246 грн

Pufas Cement-Ex (Пуфас Видаляч цементних нальотів) (1 л)
Вид товара:очищувач нальотів