Glutoclean Засіб для видалення плям масла (500 мл)

3201
В наявності
275 грн
80
1 2 3 4 5

Короткий опис

Для розчинення і видалення всіх мінеральних і синтетичних масляних плям, а також масляних і жирових забруднень. Засіб зможе видалити навіть старі плями масла.

Призначено для видалення старих і сильних плям масла. Гелеподібна консистенція забезпечує тривалий час дії.

Область застосування:

Для застосування на всіх вбираючих і невбираючих поверхнях: з натурального каменю, збірного залізобетону, цементної безшовної підлозі, бетону і асфальту, а також для скла, облицювальної плитки, металу, кераміки, клінкерної та тротуарної плитки.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіоногенні поверхнево-активні речовини,> 30% аліфатичні вуглеводні

Спосіб застосування:

Застосовувати тільки на сухих поверхнях. Засіб для видалення нанести на забруднену основу товстим шаром і розподілити щіткою по плямі.
Залежно від ступеня забруднення залишити для впливу на кілька годин (краще всього на ніч). Після висихання на поверхні залишається білий порошкоподібний наліт, який потрібно змести. При особливо сильних і глибоких забрудненнях повторити процес очищення ще раз.

Особливі вказівки:

Не застосовувати на основах з пластмаси. Після обробки на поверхні може залишатися незначна кількість засобу, добре видимого на темних поверхнях. Через короткий час воно зникне. У разі необхідності його можна видалити засобом Glutoclean Засіб для видалення жиру, воску та забруднень.

Заходи безпеки:

Горючий. Небезпечний для здоров'я: при ковтанні може викликати пошкодження легенів. Частий контакт з Засобом для видалення може викликати сухість і розтріскування шкіри. Випари не вдихати, може викликати сонливість і запаморочення. Зберігати в місцях недоступних для дітей. Уникати контакту з очима та шкірою. Застосовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Зберігання:

Термін придатності иін. 60 міс. з дня виготовлення

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  • Самовивіз в офісі в Києві.

Також є такі способи оплати:

  • готівкою при отриманні
  • оплата на карту ПриватБанк
  • автоматична оплата на карту Visa / Mastercard
  • накладений платіж