Glutoclean Засіб для видалення запаху (750мл) (750мл)

Новинка
5033
В наявності
379 грн
0
1 2 3 4 5

Короткий опис

Формула з активним киснем. Усуває запахи органічного походження у приміщенні та на вулиці. Ефективно проти неприємних запахів харчових відходів, урини, фекалій, нікотину, диму, гару (в т.ч. після пожежі), цвілі, запахів тварин. • Усуває неприємні запахи та бактерії • Приємний свіжий аромат.

Галузь застосування:

Підходить для всіх приміщень (в т.ч. кафе та ресторанів) та будь-яких поверхонь у ванній, туалеті, кухні, вітальні, дитячій, спальні тощо; для пористих, а також поверхонь, що миються * і текстилю*.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% розчин перекису водню, <5% неіонні тензиди, <5% фосфати Щільність: прибл. 1,05 г/см³ Витрата: 750 мл на 6 м² Показник pH: 2,5 – 3,5

 

Спосіб застосування:

Видимо сильні забруднення видалити, тонким шаром розпорошити засіб на поверхню, що обробляється. Залишити для дії на 3-5 хвилин. Надмірну кількість видалити чистою ганчіркою. Після обробки протерти трохи вологою тканиною і дати висохнути. Особливі вказівки: *На пофарбованих бавовняних тканинах та інших чутливих матеріалах необхідно провести тест на сумісність.

Запобіжні заходи:

Не допускати попадання до рук дітей. Водяний пил, що розлітається, не вдихати. Уникати потрапляння у вічі. При попаданні у вічі кілька хвилин ретельно промивати проточною водою. При використанні контактних лінз зняти лінзи і продовжити промивання очей водою. Якщо роздратування очей не проходить: звернутися до лікаря, мати при собі упаковку або етикетку від продукту. При попаданні на шкіру відразу змити великою кількістю води. Під час роботи користуватися захисними рукавичками/засобами захисту очей/особи. Залишки продукту/тару утилізувати відповідно до місцевих розпоряджень.

Зберігання:

Термін придатності щонайменше 36 міс. від дня виготовлення. Зберігати у темному, прохолодному місці.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж