Glutoclean Засіб для видалення зеленого нальоту та водоростей (750 мл)

Новинка
4229
334 грн
100
1 2 3 4 5

Короткий опис

Без запаху. 2 в 1 - видаляє і запобігає появі нового нальоту. Для каменю, дерева, пластика, черепиці, скла і т.п. Для самостійного і ефективного видалення моху та зеленого нальоту. Запобігає подальшу появу.

Для самостійного і ефективного видалення моху та зеленого нальоту. Запобігає подальшу появу.

Область застосування:

Для всіх поверхонь з каменю, дерева, пластмаси, скла, бетону, кераміки, а також для черепиці, руберойду, дорожніх плит, клінкерної цегли, мостового каменя, теракоти і т.п.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіоногенні поверхнево-активні речовини Містить: на 100 г: 0,95 г четвертинних сполук амоніаку, бензил-С12-16-алкілдіметілхлорід
Витрата: залежно від поглинання поверхні 750 мл на
7 - 12 м²

Спосіб застосування:

Оброблювана поверхня повинна бути сухою. Насичено окропити уражену поверхню і залишити для впливу мінімум на 24 години. Зелений наліт, як правило, зникає без подальшої обробки поверхні, будь-які залишки змиваються дощем або можуть бути змиті водою.
Для сильно порослих мохом поверхонь збільшити час впливу, потерти щіткою або повторити обробку. Залежно від ступеня ураження поверхні застосовувати удаляч нерозведеним або розвести водою в пропорції 1:20. Нанести на оброблювану поверхню за потреби з лійки, пульверизатора або при великій площі з розпилювача під тиском. Залишити для впливу мін. на 24 години і потім змити. Зелений наліт зникає без подальшої обробки поверхні. Можливі залишки зникнуть під час дощу або можуть бути змиті водою. У разі необхідності, повторити обробку.
Інструменти після використання промити водою.

До уваги:

Під час впливу може виникнути на короткий час зміна кольору зеленого нальоту (коричнево-червоний).

Заходи безпеки:

Не повинно потрапляти в руки дітей. Перед застосуванням прочитати позначення на етикетці. Уникати потрапляння в водойми, шкідливий для водних організмів. Упаковку і залишки вмісту утилізувати згідно місцевих приписів.

Зберігання:

Дата виготовлення: див. Відбиток
Термін придатності: мін. 36 міс. з дня виготовлення

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж