Інтенсивний очисник поверхонь (750 мл)

Новинка
4228
В наявності
334 грн
100
1 2 3 4 5

Короткий опис

Ретельне очищення сильно забруднених поверхонь Очищає без залишку жир, нікотин і мастильні матеріали Ідеальний для підготовки поверхонь перед фарбуванням Грунтовно і без залишку видаляє з поверхонь жирові забруднення, мастильні засоби, нікотин і т.п.

Грунтовно і без залишку видаляє з поверхонь жирові забруднення, мастильні засоби, нікотин і т.п.

Область застосування:

Для всіх миючих поверхонь таких, як напр. пластикові вікна, двері, плінтуси, кабельканали, радіатори, панелі, фронт кухонних меблів, пофарбовані миючою фарбою шпалери, перила і поручні, жалюзі, скло і т.п. основи. Ідеальна підготовка пофарбованих поверхонь перед нанесенням нових шарів фарби і лаку.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіонні тенсіди, фосфонати, фосфати
Крім того: ароматизатор, лімонен

Спосіб застосування:

Нанести очисник на забруднену поверхню, залишити для впливу на 1 - 2 хвилини. Потім зібрати відсталий бруд ганчіркою і промити поверхню водою. При видаленні особливо сильних забруднень нанести очищувач ще раз і потерти додатково м'якою щіткою або губкою та повторно змити водою.

До уваги:

Дуже чутливі поверхні попередньо перевірити на сумісність на непомітній ділянці. Не залишати для впливу на довше, ніж 2 хвилини.

Заходи безпеки:

При попаданні в очі, може викликати подразнення. У разі необхідності звернутися до лікаря, приготувати упаковку і етикетку з маркуванням. Не повинно потрапляти в руки дітей. Перед застосуванням прочитати позначення на етикетці. При роботі одягати захисні рукавички. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ В ОЧІ: кілька хвилин ретельно промивати водою. При наявності лінз, по-можливості їх зняти. Продовжити мити. При подразненні шкіри і тривалому подразненні очей: звернутися до лікаря за порадою / лікарською допомогою. ПРИ ПОТРАПЛЯННІ НА ШКІРУ: промити великою кількістю води. Упаковку / залишки вмісту утилізувати згідно місцевих / регіональних / національних приписів.

Зберігання:

Термін зберігання мін. 60 міс. з дня виготовлення

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  • Самовивіз в офісі в Києві.

Також є такі способи оплати:

  • готівкою при отриманні
  • оплата на карту ПриватБанк
  • автоматична оплата на карту Visa / Mastercard
  • накладений платіж