Літній бенкет - чистий гриль з Glutoclean!

Літо пора відпочинку на природі та смачних шашликів. Щоб постійно насолоджуватися незабутнім смаком приготованого м'яса або іншої їжі на грилі, необхідно регулярно чистити решітку. У цьому вам допоможе ефективний засіб для видалення пригорілого жиру - Очисник для духовок і гриля ТМ Glutoclean.

Засіб швидко і надійно очистить залишки їжі та жиру, що пригоріли на грилі, а за рахунок гелеобразной консистенції підходить для тривалого впливу на вертикальних поверхнях.

Очистити гриль можна в 3 етапи:

1. Дайте решітці охолонути
2. Орос забруднену поверхню Очищувачем для духовок і гриля ТМ Glutoclean і почекайте 1-2 хвилини
3. Залишки зберіть вбирає серветкою або губкою. Після цього промийте водою і витріть насухо.
Щоб уникнути необхідності глибокого чищення кожен раз, коли ви дістаєте свій гриль, ми рекомендуємо чистити його після кожного використання.

Якщо так сталося, що обробити гриль відразу не вийшло, необхідно збільшити час впливу Очищувача до 20 хвилин.

Крім того, їм можна почистити духовки, конвекційні плити, вбудовані електропечі, дека, форми для запікання, сковорідки, шампура і скла на дверцятах духовок.

Очищувач для духовок і гриля ТМ Glutoclean - проводиться і розливається в Німеччині, безпечний для здоров'я людини і навколишнього середовища.

Можна користуватися в ємностях по 500 мл і 750 мл. До кінця липня продукт можна придбати зі знижкою - 15%

А для видалення бактерій, мікробів і вірусів, які можуть залишитися залишаються на решітці, рекомендуємо використовувати Дезінфікуючий очисник для кухні ТМ Glutoclean.
Насолоджуйтеся влітку і смачним барбекю, прибирання ТМ Glutoclean бере на себе!