ОПЕРАЦІЯ «СЛІПУЧА САНТЕХНІКА»

Як підтримувати ідеальну чистоту у ванній кімнаті та туалеті

Беручись за ручку вхідних дверей після напруженого робочого дня, інтенсивного тренування або захоплюючої прогулянки, ми залишаємо за порогом гучну і запилену вулицю та потрапляємо в затишне житло. Тут ми звикли відчувати себе в цілковитій безпеці, адже мій будинок - моя фортеця. І дарують ці відчуття не тільки міцні двері та надійні замки. Не менш важливі панівні в будинку порядок і чистота.

Як правило, відразу після передпокою ми вирушаємо у ванну. Санвузол, вважається найбільш особистим місцем в квартирі. Звичайно, після спальні. У ванній та туалеті можна усамітнитися і розслабитися. Це зона відпочинку та гігієнічних процедур.

Фахівці стверджують, що у ванній виникає в кілька разів більше вологи, ніж на кухні. Усунути її допоможе провітрювання і добре продумана система вентиляції. Провести дезінфекцію санвузла, забезпечити бездоганну чистоту і впоратися з неприємними наслідками вогкості допоможе показана ​​на нашому сайті лінійка засобів для ванної кiмнати.

Водопровідна вода часто містить залізо і погано піддається очищенню. До будь-яких, навіть найновіших та блискучих кранів, вона надходить по заіржавілим будинковим комунікаціям. Ліквідувати неприємні наслідки цього допоможе Засіб для видалення плям іржі. Візуально поки непомітно, що вода вже змінила колір вашої сантехніки. Тому давайте проведемо експеримент. Нанесіть засіб на суху поверхню і трохи почекайте. При наявності прихованої іржі воно набуде синього кольору і з'явиться легкий запах сірководню. Це не диво і не фокус, а хімічна реакція. Змийте засіб, і виявиться, що оброблена поверхня стала значно світлішою та яскравішою.

Якщо ви віддаєте перевагу прийманню ванни, то зверніть увагу на матеріал, з якого вона виготовлена. Часто для прибирання всього санвузла використовується 1-2 універсальні засоби. Але для чавуну, каменю, сталі або акрилу потрібні спеціальні очисники. Це зазначено в інструкції з експлуатації. Очисник для акрилу легко видаляє забруднення і вапняний наліт. Засіб не містить абразивні частинки і тому не дряпає, а дбайливо доглядає за акриловою поверхнею. До його складу входить віск, що робить ванну блискучою та подовжує термін її служби.

ОБОВ'ЯЗКОВО приділіть увагу дезінфекції санвузла, забезпечте безпеку та чистоту для себе і своїх близьких. Ви напевно не зв'яжете погане самопочуття зі станом ванної кімнати. А даремно. Підвищені вологість та температура, що панують в ній, сприяють появі цвілі, грибка та розмноженню мікробів. Вони в свою чергою можуть стати причиною розвитку стійких до лікування алергії та астми, а також захворювань шкіри, які складно діагностувати.

Багатофункціональний Дезінфікуючий очисник перемагає не тільки бруд, а також і хвороботворні бактерії та віруси, цвіль та грибок. Підходить для антисептичної обробки ванних кімнат, туалетів, а також дверних ручок і меблевої фурнітури. Очищувач призначений для щоденного (підтримуючого) прибирання, а також для дезінфекції рук.

Якщо немає бажання купувати велику кількість спеціальних засобів або боїтеся в них заплутатися, зупиніть вибір на Очиснику сантехніки. Він має широкий спектр дії: легко усуває вапняні відкладення, іржу, бруд і залишки миючих засобів, бореться з бактеріями та мікроорганізмами. Засіб підходить не тільки для ванн і раковин, але також для унітазів і біде. Згадайте, як сяяла ваша сантехніка в шоурумі магазину, а також відразу після встановлення. Але вже через декілька тижнів користування вона стала тьмяніти прямо на очах. Очищувач поверне первинний вигляд кераміці та акрилу і змусить їх блищати, як нові.

Glutoclean Засіб по догляду за нержавіючою сталлю та хромом також дарує сяйво нержавіючим елементам. Це гелеподібний засіб, що містить в своєму складі віск, який доглядає, створює на поверхнях водовідштовхувальний шар і продовжує термін дії сантехніки

Тільки в ідеально чистій та сяючій ванній можна по-справжньому розслабитися та відчути себе в безпеці.

Glutoclean Очисник для акрилу
#4087

495 грн

Glutoclean Очисник для акрилу
ТОП
ТОП
Glutoclean Очисник сантехніки
#4431

319 грн

Glutoclean Очисник сантехніки
750 мл