Побутова хімія Glutoclean - засоби для ванної кімнати

На сторінку:
Сортування:
-20%
Glutoclean MagiX Поліруючий очисник (300 г)
#4846

357 грн446 грн

Glutoclean MagiX Поліруючий очисник (300 г)
-20%
Glutoclean Очисник душових кабін (500 мл)
#4430

294 грн367 грн

Glutoclean Очисник душових кабін (500 мл)
750 мл
-20%
Glutoclean Очисник душових кабін (750 мл)
#3184

396 грн495 грн

Glutoclean Очисник душових кабін (750 мл)
ТОП
-20%
Glutoclean Очисник сантехніки (500 мл)
#4431

255 грн319 грн

Glutoclean Очисник сантехніки (500 мл)
750 мл
ТОП
-20%
Glutoclean Очисник сантехніки (750 мл)
#3185

342 грн428 грн

Glutoclean Очисник сантехніки (750 мл)
-20%
Glutoclean Очисник для акрилу (750 мл)
#4087

396 грн495 грн

Glutoclean Очисник для акрилу (750 мл)
-20%
Glutoclean Очисник скла та дзеркал (500 мл)
#4436

255 грн319 грн

Glutoclean Очисник скла та дзеркал (500 мл)
750 мл

Побутова хімія для ванної

Чистячі засоби для ванної кімнати – окремий набір побутової хімії, який більшою мірою повинен справлятися з такими видами забруднень, як цвіль і вапняний наліт. В основному у ванній кімнаті застосовуються такі матеріали, як кахель, акрил або сталь, тому чистячі засоби для ванної кімнати повинні бути щадними до цих поверхнях.

У компанії Pufas розробками складів для продукції Glutoclean займається спеціалізований технічний відділ. Тут створюються унікальні формули, які ефективно справляються з органічними і синтетичними видами забруднень в лічені хвилини.

Миючі засоби для ванної кімнати представлені наступним асортиментом:

 • Очищувач душових кабін;
 • Очищувач сантехніки;
 • Засіб для акрилу;
 • Очисник вікон, скла та дзеркал;
 • Видаляч уриновых і вапняних нальотів;
 • Засіб для очищення гідромасажних систем;
 • Очищувач труб;
 • Дезінфектор;
 • Захист від плісняви.

З таким набором прибирання у ванній стане задоволенням, а підтримувати гігієну і ідеальну чистоту буде просто.

 

Як вибрати чистячий засіб для ванної

В першу чергу необхідно виявити основні проблеми. Наприклад, якщо часто утвориться вапняний наліт на плитці, акрилі, душовому піддоні, на скляному екрані душової кабіни, рекомендуємо купити засіб для очищення вапняного осаду або очищувач для акрилу. Ці засоби добре справляються і з вапняними відкладеннями і з забрудненнями органічного характеру. Також формула справляється з осадом від миючих засобів, наприклад від скрабів або ефірних масел, гелів для душу або шампунів.

Щоб очистити душовий піддон або скляні стінки від нальоту, скористайтесь універсальним миючим засобом для душових кабін. Склад не тільки видаляє забруднення на піддоні, склі, кахлі і міжплиточних швів, але й запобігає утворення нового нальоту. А там, де немає нальоту – завжди гігієнічна чистота. Засіб для чищення душових кабін містить в складі органічні кислоти і неіоногенні ПАР, які розчиняють забруднення за 1-2 хвилини.

З очищувачем для гідромасажних систем завжди можна тримати в чистоті форсунки, які можуть забиватися вапняним нальотом з-за жорсткої води. Професійні миючі засоби для ванних кімнат Glutoclean також виконують профілактику, щоб техніка слугувала як можна довше.

Дезінфікуючі засоби для ванн необхідні в будь-якій сім'ї, особливо там, де є дитина. Після кожного прийняття ванни, поверхню необхідно обробляти дезинфікуючим складом, який видалить забруднення і надасть антибактеріальний ефект. Засіб можна застосовувати для дверних ручок, раковини, дозаторів та інших поверхонь, з якими часто контактує кожен член сім'ї.

 

Роль засоби для прибирання у ванній Глютоклин для комерції і закладів HoReCa

Сьогодні миючим і дезинфікуючим засобам приділяють особливу увагу. Професійна серія продуктів для ванної кімнати від німецького бренду все більше припадає до душі тим, хто займається комерційною діяльністю і сферою послуг. Наприклад, засіб для душових кабін Glutoclean в комбінації з дезінфектором часто застосовують у готелях, хостелах, спа кабінетах, басейнах, турецьких лазнях і саунах. Такий тандем справляється з нальотом і забрудненнями і дозволяє підтримувати білосніжну чистоту.

 

Сильні сторони миючих засобів для ванни Глютоклин

Вивчаючи відгуки користувачів про миючих засобах Glutoclean можна виділити сильні сторони продукції:

 • висока дієвість і результативність складу;
 • стійкість ефекту і профілактика від забруднень;
 • приємний аромат;
 • короткий час впливу на забруднення;
 • економічний витрата і зручність у використанні;
 • область застосування і для домашнього використання, та для суспільних сфер;
 • прийнятна ціна за високу якість;
 • не залишає розводів.

 

Дезінфікуючий засіб Glutoclean

Цьому засобу хочеться приділити особливу увагу. Цей продукт відноситься до універсальних засобів для будинку і стане в нагоді не тільки для прибирання у ванній кімнаті, але і на кухні, у сан вузлах, в будь-якому приміщенні будинку, де є ймовірність поширення грибка і бактерій.

Дезінфікуючий засіб вбиває такі види мікроорганізмів: грибок, бактерії, пліснява, віруси, збудники хвороб. Можна використовувати для дезінфекції рук. Дезінфектор застосовують в дитячих кімнатах і навчальних закладах, наприклад школах. Засіб допомагає проводити профілактику сезонних захворювань, знижуючи ймовірність інфікування від поверхонь.

 

Як використовувати кошти для ванної Glutoclean

Різні засоби Глютоклин застосовуються по-різному: одні наносяться на забруднення, інші на губку, а потім на поверхню. Щоб використовувати складу максимально ефективно, слід обов'язково ознайомитися з інструкцією на упаковці. Середній час вплив складу – кілька хвилин. При інтенсивних забрудненнях НЕ СЛІД залишати складу на більш тривалий час, необхідно повторити дії після змивання першого складу.

Щоб перевірити, як склад впливає на поверхню, необхідно нанести його спочатку на невелику ділянку. Якщо ніякої негативної реакції не сталося – можна сміливо використовувати очищувач на всій поверхні. Після змивання складу водою рекомендується витерти поверхню сухою тканиною для додання блиску.

Спробуйте продукцію Glutoclean зараз і ви назавжди зупиніть свій вибір на цій торговій марці. Вибирайте тільки найкраще для свого будинку.