Побутова хімія Glutoclean - засоби від плісняви та цвілі

На сторінку:
Сортування:

Побутова хімія від цвілі

Дивним фактом є те, що людство освоїло високі технології, медицину і генетику, неймовірно складну архітектуру, але продовжує боротися з примітивним грибком – побутової цвіллю. Цей вид грибка не просто псує інтер'єр, але є збудником серйозних захворювань.

Прибирання при наявності темних плям стає марним заняттям – грибок звичайної хімією не вивести. Тут потрібна потужна хімія, яка вбиває мікроорганізми.

В асортименті продукції Glutoclean присутній не один засіб від цвілі, а цілий комплекс:

 • Видаляч цвілі без хлору/з хлором;
 • Захисний засіб від цвілі;
 • Видалення нальоту, водоростей, моху.

Також в арсеналі є кошти, які знадобляться в процесі ремонту, щоб надалі не допустити появу грибка:

 • Ґрунтовка від цвілі;
 • Шпаклівка;
 • Блокуюча фарба від цвілі.

Кожне засіб від грибка на стінах і стелі – швидкодіючий і високоефективне. Формула складу не тільки знищує всі види цвілевих грибів, але і не допускає їх повторній появі.

 

Засіб від цвілі і грибка без хлору

Німецький виробник Pufas потурбувався про те, щоб товари торгової марки Glutoclean були не тільки високо ефективними, але й безпечними. Одним з таких засобів є удалітель цвілі без хлору. З'єднання з активним киснем було розроблено спеціально для тих, у кого хлор викликає алергічну реакцію, а також для приміщень, в яких перебувають діти - запах швидко вивітрюється.

При обробці все одно необхідно одягати респіратор і рукавички. Робиться це для того, щоб хімічний склад не потрапив на шкіру і слизові оболонки, а також для того, щоб спори грибка при обробці не потрапили в легені. Після нанесення слід залишити засіб на час, вказаний в інструкції. При сильному ураженні – на більш тривалий період. Під час дії складу, людей у приміщенні не повинно. Такі незручності варто потерпіти один раз, зате після процедури цвіль вже не буде з'являтися на поверхні.

 

Як застосовувати універсальний чистячий засіб від цвілі з хлором

Засіб від цвілі з хлором працює більш швидко. Склад залишають для впливу на 15 хвилин. Крім того, розчин відмінно працює на всмоктуючих поверхнях, тому знищення грибка можливо на таких поверхнях як міжплиткові шви, штукатурка, фарба, дерево, пластикова поверхня. Обов'язково одягати захисні засоби під час застосування. Чистота і профілактика від подальшого появи грибка забезпечені.

 

Протигрибковий засіб для стін – грунтовка Glutoclean

Щоб вже на етапі будівництва або ремонту уникнути появи цвілевих, використовують стирол-акрилатной глибокопроникаючу ґрунтовку Glutoclean. Склад не тільки забезпечує захист від грибка, але і зміцнює пористу, піщаний, крейдяну поверхню від впливу вологи. Використовувати продукт можна всередині і зовні приміщень. Наносити необхідно два рази.

До будівельних засобів від цвілі і грибка також можна віднести шпаклювальну масу для вирівнювання поверхонь. Суміш застосовують для приміщень з підвищеною вологістю, де висока ймовірність появи грибка. Шпаклівку можна наносити на поверхню із залишковою вологістю. Якщо цвіль вже була виявлена, тоді для початку слід видалити за допомогою засоби від цвілі без хлору або засіб від цвілі на стінах з хлором, потім нанести шпаклювальну масу.

 

Товари для ремонту і профілактики грибка – фарба від цвілі блокуюча Глютоклин

Який порядок дій повинен бути при знищенні грибка з поверхні? При дуже глибокому проникненні плісняви в структуру матеріалу може залишитися темна пляма. Щоб подарувати поверхні колишню чистоту і білосніжність необхідно виконати декілька дій:

1. Скористатися видалячем без хлору/з хлором

2. При руйнуванні поверхні або її пухкості слід нанести шпаклювальну масу від цвілі Glutoclean.

3. Після висихання нанести блокуючу фарбу, захоплюючи близько 20% країв не зараженої поверхні.

4. При необхідності наносити в 2 шари.

Провівши таку процедуру можна впевнено сказати, що поверхня буде відрізнятися чистотою і надалі на ній не з'явиться цвілевий грибок. Фахівці та майстри з ремонту рекомендують застосовувати таку комбінацію засобів в приміщеннях з постійною вологістю: ванній кімнаті, кухні, басейнах, санвузлах, приміщеннях, де встановлено котел.

 

Переваги продукції Глютоклин від цвілі

Численні відгуки наших клієнтів говорять про те, що продукти компанії є лідерами на ринку. Серед сильних переваг зазначаються:

 • Швидке вирішення проблеми з цвіллю;
 • Стійкість результату;
 • Профілактика появи грибка в подальшому;
 • Короткий час впливу;
 • Економічна витрата.

При регулярному виникнення грибка слід не тільки вирішити проблему з вже утворився плямою, але і позбутися від причини його появи. Найчастіше проблема вирішується утепленням стін зовні, забезпеченням гарного повітряного потоку і як це не сумно – заміною склопакета, так як частою причиною є його низька якість або неправильний монтаж. У ванній та кухні варто подбати про гарну вентиляцію приміщення.

Якщо ви хочете на тривалий час позбутися від проблеми з освітою цвілі – зробіть замовлення прямо зараз і вже через кілька днів ваш будинок засяє білосніжною чистотою і затишком.