WEPOS Засіб для мийок високого тиску (1 л)

Новинка
5391
В наявності
418 грн
0 відгуків

Короткий опис

Концентрат! Підходить для використання в усіх очисниках високого тиску. Для автомобілів, дому та саду, машин, човнів, сільського господарства та промисловості

Висококонцентрований емульгатор бруду м’яко розчиняє бруд, масло та жир, мінеральні забруднення, стійкі нальоти та відкладення. Збільшує та підтримує миючий ефект очисних пристроїв високого тиску. Низька піна.

Галузь застосування:

Для використання в усіх очисних пристроях високого тиску. Для посилення миючого ефекту на всіх водостійких поверхнях, таких як метал, скло та пластик, камінь, кераміка та дерево. Може використовуватися для автомобілів, вантажівок, мобільних будинків, човнів, машин, дощок для серфінгу та на внутрішніх двориках, тротуарах, під’їздах, стінах, фасадах, дахах і балконах, а також для сільського господарства та промисловості.

Технічні дані:

  • Щільність: 1,04 г/мл
  • Значення pH: >10,5 -11,0
  • Зовнішній вигляд: прозорий
  • Запах: приємний

Застосування

Дотримуйтесь інструкцій виробника пристрою. Залежно від пристрою, залийте добавку для мийки високого тиску, розведену водою 1:10, у резервуар для миючого засобу або вставте в ємність всмоктувальний шланг. Встановіть регулятор дозування на мінімум або рівень 1.При сильному забрудненні збільште дозу.Для приладів без дозування змішайте 50 мл концентрату з 10 л води

Рекомендації:

За певних обставин глянцеві поверхні можуть стати матовими. Завжди перевіряйте заздалегідь у непомітному місці

Застереження

Викликає серйозне подразнення очей.

Заходи безпеки:

Якщо потрібна медична консультація, майте під рукою упаковку або ідентифікаційну етикетку. Зберігати в недоступному для дітей. Перед використанням прочитайте етикетку. Одягайте захисні рукавички/захисні окуляри.

ПРИ ПОПАДАННІ В ОЧІ: Обережно промийте водою протягом кількох хвилин. По можливості зніміть контактні лінзи. Продовжуйте полоскання. Негайно викликайте ТОКСИКОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР/лікаря. Якщо виникає подразнення шкіри: Зверніться за медичною порадою/допомогою.

У РАЗІ ПОТРАПЛЯННЯ НА ШКІРУ: промити великою кількістю води. Утилізуйте вміст/контейнер відповідно до місцевих/регіональних/національних/міжнародних правил.

Додаткова інформація

Продукт містить: метасилікат натрію

Відгуки для: WEPOS Засіб для мийок високого тиску (1 л)
Увійдіть щоб залишити відгук.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж