WEPOS Засіб для захисту терас з каменю та плитки пропитка (1 л)

Новинка
5393
В наявності
895 грн
0 відгуків

Короткий опис

Засіб для захисту терас з каменю та плитки пропитка

Високоефективне просочення для гігроскопічних поверхонь з натурального та штучного каменю на вулиці та всередині приміщень. Захищає від проникнення маслянистих, жирних і водянистих забруднень і вологи. Зменшує вбирання бруду та полегшує подальше очищення.

Галузь застосування:

Для всіх абсорбуючих типів природного та штучного каменю, таких як литий камінь, тераццо, теракота, цегла, клінкер, глина, пісковик і вапняк. Підходить для тротуарів і терасових плит, сходів, фасадів, стін, кам'яних фонтанів, пам'ятників, склепів, бордюрів, квіткових горщиків тощо.

Технічні дані:

  • Щільність:1,00 g/ml
  • Значення pH: 7-8
  • Зовнішній вигляд: прозорий
  • Запах: без запаху

Застосування

Перед просочуванням обов’язково потрібно провести базове прибирання базовим очисником тераси Wepos. Для видалення зелених відкладень використовуйте засіб для видалення водоростей і зелених відкладень Wepos. Поверхня повинна бути чистою і повністю сухою. Пензлем або пластиковим валиком рівномірно нанесіть нерозбавлену просочку на камінь і поверхню швів. Нанесена кількість повинна бути адаптована до вбираючої здатності покриття. Нанесення мокрим по мокрому посилює ефект. Після висихання по ділянці можна ходити, повний ефект через 24 години. Витрата в залежності від поглинаючої здатності поверхні 50 – 100 мл/м². 1 л вистачає на 10-20 м².

Рекомендації:

Кам'яні поверхні дуже відрізняються за своїм походженням і можуть містити різні відкладення. Перед використанням завжди перевіряйте будь-які зміни кольору та сумісності поверхні. Не підходить для невбираючих або полірованих поверхонь, наприклад, з мармуру, граніту або керамограніту.

Заходи безпеки:

Зберігати в недоступному для дітей місці.

Відгуки для: WEPOS Засіб для захисту терас з каменю та плитки пропитка (1 л)
Увійдіть щоб залишити відгук.

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж