Що таке КОРОНАВІРУС і як до нього підготуватися

За даними Всесвітньої організації охорони Здоров'я, коронавіруси ( ков) - це велике сімейство вірусів, що викликають різні захворювання, починаючи від звичайної застуди і закінчуючи більш важкими захворюваннями, такими як Близькосхідний респіраторний синдром (БВРС-КоВ) і важкий гострий респіраторний синдром (ТОРС-КоВ). Новий коронавірус (нКоВ) COVID-19 – це новий штам, який раніше у людини не виявлявся. Більш детально щодо коронавірусу ви можете прочитати на сайті ВООЗ або нижче в нашій статті.

 

Що таке новий коронавірус 2019 року (COVID-19)

Новий коронавірус 2019 року (COVID-19) - це новий штам коронавірусу, який був вперше ідентифікований під час розслідування спалаху хвороби в Ухані, Китай.  Важливо відзначити, що те, як легко вірус поширюється від людини до людини, може варіюватися. Деякі віруси дуже заразні, в той час як інші віруси менш заразні. Тривають дослідження, спрямовані на краще розуміння трансмісивності, тяжкості та інших особливостей, пов'язаних з COVID-19, але є об'єктивні ознаки того, що відбувається активне та легке поширення від людини до людини.

 

Симптоми коронавірусу

За даними Центру з контролю та профілактики захворювань (CDC) в США, пацієнти з підтвердженими захворюваннями COVID-19 повідомляли про легкі та важкі респіраторні захворювання з симптомами, що включають:

- Лихоманка
- Кашель
- Задишка;

В даний час центр CDC вважає, що симптоми COVID-19 можуть з'явитися як всього через 2 дні, так і тільки через 14 днів після впливу вірусу на організм. Ці дані засновані на тому, що раніше розглядалося як інкубаційний період вірусів БВРС (MERS).

 

Як поширюється коронавірус

В доступних даних центру CDC йдеться(англ.), що коронавіруси найбільш часто поширюються від інфікованої людини до інших через:

- повітря від кашлю і чхання
- тісний особистий контакт, наприклад дотик або рукостискання
- дотик до предмета або поверхні з вірусом на ньому, а потім дотик до рота, носа або очей перед миттям рук
- рідко, фекальне забруднення

В даний час незрозуміло, наскільки легко або стійко COVID-19 поширюється між людьми. Існує набагато більше інформації про переносимість, серйозність та інші особливості, пов'язані з COVID-19, і дослідження надалі тривають.

 

Як захиститися від коронавірусу

Найкращий спосіб захистити себе - це не піддаватися впливу вірусу. Центр контролю та профілактики захворювань США рекомендує прості повсякденні профілактичні заходи, щоб запобігти поширенню респіраторного вірусу, включаючи:

- Уникайте тісного контакту з хворими людьми.
- Не торкайтеся немитими руками до очей, носа і рота.
- Часто мийте руки з милом і водою протягом не менше 20 секунд. Якщо мило і вода недоступні, використовуйте дезінфікуючий засіб для рук
- Очищайте і дезінфікуйте предмети і поверхні, які знаходяться в частому використанні
- Залишайтеся вдома, коли хворієте
- Прикривайте свій кашель або чхання, бажано серветкою, а потім викиньте серветку у відро для сміття

Як і при всіх інфекційних захворюваннях, хороша гігієна може відігравати певну роль у боротьбі з їх поширенням. Однак найважливіша рекомендація громадської охорони здоров'я полягає в тому, щоб люди повідомляли лікаря, якщо у них розвиваються будь-які симптоми, що вказують на коронавірус. Зателефонуйте в поліклініку або вашому лікарю, перш ніж йти, і розкажіть їм про будь-які попередні подорожі, а також ваших симптомах. Вони дадуть вам інструкції про те, як отримати допомогу, не піддаючи інших людей ризику бути зараженими.

 

Чи Glutoclean дезінфікуючий очищувач вбиває коронавірус (COVID-19)?

Перш за все потрібно згадати, що коронавірус (COVID-19) - це новий штам коронавірусу і він ще не доступний для комерційного тестування на ньому дезінфікуючих засобів. 

Однак продукти компанії Глютоклін, особливо дезінфікуючий очищувач продемонстрували ефективність (>99,9% інактивації) проти штамів коронавірусу з того ж сімейства, що і новий коронавірус 2019 року (COVID-19) у випробуваннях при використанні відповідно до вказівок виробника щодо застосування.

Враховуючи структурну схожість вірусу COVID-19 з випробуваними раніше штамами коронавірусу (ТОРС-КоВ, БВРС-КоВ, коронавірус людини) і грунтуючись на наявних у нас даних, ми очікуємо, що продукти Глютоклін будуть ефективні проти нового штаму. Остаточне наукове підтвердження цього, як і всіх інших комерційно доступних віруцидів, може бути надано тільки після проведення тестування на коронавірус COVID - 19 після вивільнення штаму відповідними органами охорони здоров'я. 

Всесвітня організація охорони Здоров'я та CDC спеціально рекомендують людям часто мити руки з милом і водою або використовувати дезінфікуючий засіб в якості ключових профілактичних заходів проти поширення коронавірусу COVID-19. Хороша якість дезинфікуючого засобу допоможе знизити ризик для сімей. Наші дезінфікуючі засоби Glutoclean використовують активні інгредієнти для дезінфекції мікробів відповідно до рекомендацій ВООЗ і CDC.

Придбати оригінальний засіб Glutoclean 0.75 л для дезінфекції поверхонь та дезінфекції рук ви можете пройшовши за цим посиланням.