Знижка тижня: засоби для видалення та захисту від цвілі

Видалення та захист від цвілі зі знижкою 30%

Шановні покупці!

У холодний зимовий вечір завжди приємно погрітися вдома з чашкою чаю. Однак перепади температур можуть залишити неприємні сюрпризи у вигляді чорних крапок на схилах ваших вікон і стелях. Це спори цвілі, які не тільки псують вигляд вашого приміщення, але і небезпечні для здоров'я, особливо дітей.

На цьому тижні ми пропонуємо побороти цвіль швидко та економно за допомогою очищувачів від цвілі ТМ Glutoclean

Наша лінійка професійних очисників допоможе видалити її з будь-яких поверхонь, в тому числі й чутливих до кислот, та запобігти її появі на довгий термін.

Glutoclean Очисник від цвілі з хлором має миттєве дію та відбілюючий ефект. Ми рекомендуємо використовувати його в ваннах, коридорах та інших приміщеннях на поверхнях зі стійким кольором (стіни, укоси, стелі). Після використання приміщення необхідно провітрити.

 Glutoclean Очисник від цвілі без хлору на основі активного кисню, діє протягом 12 годин. Рекомендується до використання на кольорових поверхнях, шпалерах, тканинах в житлових приміщення, спальнях та кімнатах для дітей. Безпечно для людей з алергічними реакціями. Не має запаху.
 
Glutoclean Захист від цвілі - профілактичний засіб. Рекомендуємо використовувати його при щотижневому прибиранні в місцях очищених від спор цвілі, та для запобігання її появи у приміщеннях з підвищеною вологістю. Просто розпорошите його на поверхню і не змивайте.

Акція триватиме до кінця тижня!

Економте 30% та  насолоджуйтеся чистотою, гігієною й безпекою вашого будинку!!