Glutoclean Пропитка для плитки з керамограніту (1 л)

3199
В наявності
895 грн
74
1 2 3 4 5

Короткий опис

На тривалий час створює на поверхні захисний брудо- жиро-водовідштовхувальний шар. Полегшує регулярний догляд за поверхнями.

Область застосування:

Для всіх полірованих, матових, шліфованих і структурованих поверхонь плитки з натурального каменю або кам'яної кераміки всередині і зовні приміщень. Для догляду за столами, стінами, підлогою або робочими поверхнями. Застосовна також для пористих поверхонь, таких як, наприклад, цементні шви між плиткою.

Технічні дані:

Сировинна основа: розчинник алкіл

Витрата: 40-60 м2

Спосіб застосування:

Поверхні перед застосуванням добре висушити і очистити. Пропитку за допомогою валика або кисті нанести на поверхню тонким рівномірним шаром, не допускаючи пропусків. Ефективність впливу може бути збільшена за допомогою нанесення другого шару на ще не висохлий перший шар. При цьому кількість наносимого засобу має бути не більше, ніж поверхня може увібрати. Після нанесення залишити для впливу на 50 хвилин. Не вбирані залишки засобу зібрати сухою ганчіркою. На поверхні не повинні залишатися смуги. Висохлі надлишки пропитки можна видалити ганчіркою, злегка зволоженою засобом.
Час висихання 3-4 години. Під час висихання по поверхні не можна ходити і проводити вологе прибирання. Час повного висихання або час після, якого утворюється захисний шар - 24 години.

До уваги:

При використанні на великих поверхнях, обробку проводити частинами. Поверхні, чутливі до дії кислот або скляні поверхні, перед застосуванням захищати від попадання пропитки.
При обробці швів між облицювальними плитками, засіб наносити тільки на чисту (без плям), суху, повністю затверділу поверхню. В іншому випадку, засіб може вбиратися нерівномірно і, як наслідок колір по поверхні шва може бути неоднаковий.

Заходи безпеки:

При попаданні у водойми може призвести до тривалого шкідливого забруднення. Небезпечно для здоров'я: при ковтанні може викликати пошкодження легенів. Частий контакт з рідким засобом може викликати сухість і розтріскування шкіри. Зберігати в недоступному для дітей місці. Випари не вдихати. Уникати контакту зі шкірою. При роботі використовувати захисні рукавички і захисний одяг. У разі ковтання не намагатися викликати блювоту, а відразу звернутися до лікаря і показати упаковку або етикетку. Застосовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Зберігання:

Термін зберігання мінімум 60 міс. з дня виготовлення

Способи доставки:

  • Доставка по Україні Новою Поштою.  При замовленні на сумму більше 1000 грн - безкоштовно
  • Самовивіз в Києві: з офісу (вул. Євгена Сверстюка, 19, оф. 1116) або зі складу  (вул. Алма-Атинська 35)

Способи оплати:

  • безготівково на рахунок
  • оплата на карту ПриватБанк (LiqPay)
  • накладений платіж