Glutoclean Засіб для видалення наклейок (500 мл)

3195
В наявності
334 грн
80
1 2 3 4 5

Короткий опис

Засіб для видалення наклейок містить високоефективне з'єднання активних добавок і допоможе видалити наклейку дбайливо по відношенню до основи і без залишку самоклеючі і міцно прилипаючі наклейки, етикетки і залишки клею. Також для видалення чорнила, жирних і масляних забруднень, смоли і кіптяви

Область застосування:

Glutoclean Засіб для видалення наклейок- використовується для легкого видалення наклейок, стікерів, етикеток, клейких стрічок та інших клейких залишків. Також для легкого видалення чорнила, жирних і масляних забруднень, смоли та кіптяви. Придатний для таких поверхонь, як наприклад: скло, пластмаси, дерево, ПВХ, камінь і кераміка.

Технічні дані:

Сировинна основа: <5% неіоногенні поверхнево-активні речовини,> 30% аліфатичні вуглеводні

Спосіб застосування:

Тепер видалення наклейок, навіть найстаріших та прилиплих не проблема. Щоб видалити наклейку необхідно на суху ганчірку нанести засіб для видалення наклейок і змочити нею залишки речовин, що клеять. Залишити для впливу на короткий час і почавши з одного кута, відокремити наклейку. Залишки Засобу для видалення наклейок ретельно стерти і потім змити великою кількістю води.

При етикетках з синтетичних матеріалів перед застосуванням видалити верхній шар або злегка подряпати, щоб засіб міг проникнути.

Для видалення плям потерти поверхню змоченою в засобі для видалення наклейок ганчіркою. Залишки розчиненого шару зняти вбираючою ганчіркою.

До уваги:

Перед застосуванням завжди проводити пробу на непомітній ділянці поверхні. Не підходить для певних синтетичних матеріалів, як напр. плексиглас (оргскло).

На лакованих поверхнях засіб необхідно застосовувати тільки розведеним із засобом для миття посуду в пропорції 1: 1.

Заходи безпеки:

Частий контакт може привести до крихкості і розтріскування шкіри. Не повинен потрапляти в руки дітей. Пари не вдихати. Уникати контакту з очима та шкірою. При ковтанні відразу звернутися до лікаря та показати етикетку. Застосовувати тільки в добре провітрюваних приміщеннях.

Зберігання:

Термін придатності мін. 60 міс. з дня виготовлення

Ми надаємо кілька способів доставки:

  • Доставка по Україні післяплатою (Нова Пошта): 2-3 дня за умови наявності товару на складі. (Послуги оплачує покупець)
  • Самовивіз в офісі в Києві.

Також є такі способи оплати:

  • готівкою при отриманні
  • оплата на карту ПриватБанк
  • автоматична оплата на карту Visa / Mastercard
  • накладений платіж