Побутова хімія Glutoclean - засоби для дезінфекції

На сторінку:
Сортування:

Glutoclean - нове слово в дезінфекції

Уроки коронавируса

Ще недавно люди ділилися на дві категорії: на тих, хто активно використовує дезінфікуючі засоби, і тих, хто сумнівається в їх необхідності. Прихильники природного формування імунітету стверджували, що чистюлі хворіють частіше, тому що в стерильному середовищі опірність організму падає.

Але, як мовиться у відомій народній мудрості, «Не було б щастя, та нещастя допомогло». Ситуація зі світовою епідемією коронавируса змусила людство переглянути погляди на роль дезінфекції.

Тепер необхідність використання антисептиків не викликає питань навіть у останніх скептиків. Дезінфектори для рук стоять на почесному місці у всіх громадських просторах, флакончики з чарівним спреєм лежать в кожній сумочці або кишені. Добрими манерами та важливим правилом поведінки тепер вважається часте миття й обробка рук і поверхонь антисептиками. Боротьба з бактеріями та вірусами перейшла з розряду параної в важливий життєвий навик.


Правильні антисептики

Як розібратися в різноманітті дезінфікуючих засобів? Як вибрати найефективніший й разом з тим безпечне для шкіри та дихання? Як не нашкодити собі, близьким навколишньому середовищу?

ВООЗ рекомендує використовувати деззасоби для обробки рук і поверхонь на основі спирту. Важливо, щоб його концентрація була не менше 60%. При цьому наголошується, що спиртові антисептики часто викликають алергічні реакції та роздратування шкіри рук.

Німецька побутова хімія Glutoclean пройшла численні випробування й показала відмінні результати. Вона абсолютно безпечна для здоров'я людини й тварин, не викликає алергій та роздратування, екологічна, але при цьому високоефективна в боротьбі не тільки з забрудненнями, але також з бактеріями та вірусами. Тепер вона представлена й в Україні.


Топ-засоби для дезінфекції від Glutoclean

Абсолютний must have побутової стерилізації - багатофункціональний Дезінфікуючий очисник. Засіб розроблений для боротьби з брудом, цвіллю і грибком. Він на тривалий термін знищує бактерії, віруси та збудників хвороб. Підходить для антисептичної обробки:

· Ванних;

· Туалетів;

· Дитячих кімнат;

· Спалень;

· Дверних ручок;

· Меблевої фурнітури;

· Рук.

Очищувач призначений для щоденного (підтримуючого) прибирання.

Дезінфікуючий засіб забезпечено пульверизатором, що робить його використання зручним та виключає перевитрата. Крім того, ємність можна використовувати повторно, заповнивши її Очищувачем-наповнювачем. Ті ж 750 мл засобу, але без розпилювача, обійдуться вам значно дешевше. Наповнювач зручно переливати в маленькі флакони й використовувати як антисептик для рук.

Краще не чекати, коли очищувач закінчиться, а вже зараз придбати його по акції в комплекті з наповнювачем. Вигідна покупка дозволить на тривалий час забути про необхідність поповнення запасу засобів для дезінфекції.


Не менш функціональний Дезінфікуючий очисник для кухні. Засіб призначений для очищення і дезінфекції:

· Обробних столів і дощок;

· Холодильників;

· Мікрохвильових печей;

· Кухонних шаф;

· Мийок;

· Інсінкераторов (діспоузеров / кормозбиральних відходів);

· Сміттєвих відер і баків.

Звичайного вологого прибирання на кухні недостатньо. Вона не захищає від гепатиту А, кишкової палички, сальмонели та інших хвороботворних бактерій і мікроорганізмів. Дезінфікуючий очищувач для кухні знищує до 99,9% бактерій і вірусів. Він також надовго нейтралізує неприємні запахи, в тому числі з водозливними пристроями.

Очищувач ідеально працює в парі із Знежирювачем для кухні. Спочатку видаліть всі види жиру, в тому числі пригорілий, а потім продезінфікуйте поверхні. І насолоджуйтеся сяючою кухнею. Комплект можна придбати по акції та отримати знижку 50% на другу позицію.


В арсеналі побутової хімії Glutoclean для кухні є Дезінфікуючий очисник для холодильника. Він також підходить для обробки мікрохвильових печей та робочих поверхонь, на яких готується їжа. Засіб усуває забруднення, жир, запобігає появі неприємного запаху й цвілі, зупиняє поширення хвороботворних бактерій, мікроорганізмів та паразитів, які потрапляють на кухню разом з продуктами. Завдяки своєчасній гігієні холодильника зберігаємі в ньому їстівні припаси будуть надійно захищені від передчасної псування.

Генеральне прибирання холодильника рекомендується проводити як мінімум двічі на рік, гігієнічно - не рідше 1-2 разів на місяць, а краще щотижня. Навіть якщо ваш агрегат забезпечений системою no frost і не вимагає регулярного розморожування. Тільки на стінках ящиків для зберігання фруктів виявляється в 750 разів більше бактерій, ніж допустимо європейськими стандартами.

Мікробіологи з Університету Теннесі зробили висновок, що чверть всіх оглянутих і на перший погляд чистих холодильників повні шкідливими бактеріями. Важливо знати, що при низькій температурі вони не гинуть, а лише перестають розмножуватися.

Бактерії можуть стати приводом до харчового отруєння або поганого самопочуття. Знищити їх та зберегти продукти й здоров'я допоможе наш Дезінфікуючий очисник для холодильника.


Нарешті, складно обійтися без засобу спеціального призначення, якщо у вашому будинку є джакузі або ванна з водним масажем. Обробити та продезінфікувати складне сантехнічне обладнання допоможе Очисник гідромасажних систем (концентрат). Обсяг бутилі становить літр, що значно більше, ніж у інших засобів.

Обслуговування гідромасажною ванни відрізняється від догляду за традиційними моделями. Крім поверхні резервуара, потрібно стежити за чистотою внутрішньої конструкції. Очищувач відмінно справляється з дезінфекцією залишкової води в трубах. Він зупиняє поширення бактерій, мікробів, не дає розвинутися грибку та іншим мікроорганізмам в прихованих від очей важкодоступних ділянках системи водопостачання. Засіб вбереже дорогу ванну від передчасного ламання та допоможе продовжити термін її роботи.


Glutoclean - німецька якість і принципово новий підхід до боротьби за чистоту. Замовити ефективні дезінфікуючі засоби можна на нашому сайті за телефонами в шапці будь-якої сторінки, або використавши кнопку "Передзвоніть мені". Ми доставляємо товар по всій Україні. З турботою про ваше здоров'я і безпеку.